Saçımı boyatmış gibiyim.

Blogu uzun süredir takip edenler varsa, uzuuuuun zamandır tasarımının değişmediğini de bilirler.
Hele de benim gibi iki güne bir cep telefonu duvar kağıdını bile değiştirmeden duramayan bir kız çocuğu için ne kadar değişik bir şey olduğunu da anlarsınız.
Cesaret edememiştim bugüne kadar ama blogger yeni temalar icat etmiş, baktım hafif Tumblr esintili bir şey, dedim ben Tumblr'ı severim, candır, e madem dedim böyle olsun o zaman tasarım.

Bir daha eski tasarıma dönmemin imkanı yok, korkuyorum.

4 yorum:

 1. acayip olmuş! çözmek için azıcık uğraşacağım sanırım (:

  YanıtlaSil
 2. Çözmesi çok zor değil yahu... =)

  YanıtlaSil
 3. Ne kadar güzelmiş,sayende farkettim.Denedimde,çok çok sevdim;ama izleyicileri,profilimi..kısacası eklediğim gadgetleri göremiyorum.Aradım taradım,göremedim.Bu konu hakkında bi'fikrin var mı acaba?Sanırım çözmek biraz zor mu olacak ne? :(Çok teşekkür ediyorum şimdiden.

  YanıtlaSil
 4. Bu arada birde birde...yok bu sefer bi'şey sormayacağım. :) Eski tasarıma geri dönebiliyorsun.Şablon tasarımcısını tıkladığında üstte eski tasarıma geri dön vs. gibi bi'şey yazıyor. :)

  YanıtlaSil

 

Instagram

Twitter Updates

Meet The Author

çince ve benim adım yanyana geçmeli bunu bilin. dil ve tarih coğrafya fakültesi'nden mezunum, yani gayet siyasi bir kişiliğim de var, bunu da bilin. küçüklüğümden beri şehir şehir gezerim, bilin. birçok alana el atmış durumdayım, her şeyden biraz tadarım, ney de üflerim, piyano da çalarım, bunları da bilin. ha bak bilgiye inanırım. bilmeye inanırım. hayatın çekilirliğini bilmede ararım. hep beraber bilelim. bilgi karın doyurmasa da kalbi doyurur diyelim. www.pinaraltay.com