Bugün Savaş'ımın doğum günü...

Savaş kim mi? Hayatımızın tek gerçeği.
İstediğimize sahip olduğumuz, beğendiğimiz her şeyi fiyatı ne olursa olsun aldığımız, özel okul sıralarında tek derdimizin geçer not almak olduğu zamanlarda, altımızda son model arabalar varken, kim kiminle yatmış, kim saçını ne renge boyatmış saçmalıklarını tartışırken yüzümüze tokat gibi inen bi darbe o. Geçen sene üniversite sınavının ilk aşamasının sonuçları açıklandığı gün ölen ve hepimizin içinden bir parça alıp götüren arkadaşımız, Savaş.
Hayatta nasıl gerçeklerin olduğunu bize gösteren kişi. Mükemmel hayatlarımıza dert ararken bize ölüm haberini getiren, vedalaşmaya bile fırsat vermeden giden, hayatta sevdiğimi yüzüne söyleyemediğim tek insan.

Bugün Savaş'ımın doğum günü.
Hayattaki tek gerçeğimizin.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Instagram

Twitter Updates

Meet The Author

çince ve benim adım yanyana geçmeli bunu bilin. dil ve tarih coğrafya fakültesi'nden mezunum, yani gayet siyasi bir kişiliğim de var, bunu da bilin. küçüklüğümden beri şehir şehir gezerim, bilin. birçok alana el atmış durumdayım, her şeyden biraz tadarım, ney de üflerim, piyano da çalarım, bunları da bilin. ha bak bilgiye inanırım. bilmeye inanırım. hayatın çekilirliğini bilmede ararım. hep beraber bilelim. bilgi karın doyurmasa da kalbi doyurur diyelim. www.pinaraltay.com