Skinny Pınar

Bir kaç ay sonra lise mezuniyet balomuz (!) olduğu üçün, şu sıralar acayip rejimsel hareketler içindeyim.

Fotoğraflardan da görebileceğiz gibi benim bünyem rejime ters. "Çarşı her şeye karşı!" mottosundan ilerleyerek, ben de hayatım boyunca rejime karşı oldum.

Fakat, gelin görün ki tüm hayatım da rejim yaparak geçti. Sağ olsun ailem de sağlığın yemek yemeyle geleceğini savundurukları için beni de kendilerine benzettiler, e zaten genler de müsait, obezite sınırından normal kilolara şu son 4-5 sene içerisinde düştüm.

Ama yeterli değil.

Eğer baloda adam gibi bir elbisenin içine girmek ve milletin göz zevkinin içine etmek istemiyorsam, biraz daha kilo vermem lazım. "Skinny" olmasam da "balık etli" sınırının "zayıf" sınırına yakın olan bölümünde iskan etmek istiyorum.

Gazamız mübarek olsun.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Instagram

Twitter Updates

Meet The Author

çince ve benim adım yanyana geçmeli bunu bilin. dil ve tarih coğrafya fakültesi'nden mezunum, yani gayet siyasi bir kişiliğim de var, bunu da bilin. küçüklüğümden beri şehir şehir gezerim, bilin. birçok alana el atmış durumdayım, her şeyden biraz tadarım, ney de üflerim, piyano da çalarım, bunları da bilin. ha bak bilgiye inanırım. bilmeye inanırım. hayatın çekilirliğini bilmede ararım. hep beraber bilelim. bilgi karın doyurmasa da kalbi doyurur diyelim. www.pinaraltay.com