Soyulma Artık

Çok üzülüyorum. Bütün yüzüm soyuluyor ve bu konuda hiçbir şey yapamıyorum. Denemediğim şey kalmadı. Doktora gittim, stres dedi. Gören de beni çok büyük iş kadını sanacak.
Bu işin hastalık yanının yanında bir de psikolojik yani var tabii ki. Benim gibi en küçük olayı bile kendine yılın olayı derecesinde dert eden bir yapınız varsa iş büyüdükçe büyüyor. Çok sıkılıyorum bu duruma. Her gün yüzüme otuz kilo krem sürdükten sonra yine soyulan yerler görünce, git balkondan atla kıvamına geliyorum.
Sayın okuyucular, bu blog iyice hastalık bloguna döndü farkındayım. Yalnız, size bir uyarı yapıyorum, eğer bir gün gazetelerde cinnet geçirip atladı haberi görürseniz, bu kız bize bunun olacağını söylemişti dersiniz.
Kendimden korkuyorum ve artık normal, soyulmayan bir cilt istiyorum. Aha da buraya yazıyorum.

1 yorum:

  1. bana da oluyor. Her yıl belli mevsim. Sanki kabuk değiştiren kaplumbağa gibiyim.. Umarım tez zamanda geçer..

    YanıtlaSil

 

Instagram

Twitter Updates

Meet The Author

çince ve benim adım yanyana geçmeli bunu bilin. dil ve tarih coğrafya fakültesi'nden mezunum, yani gayet siyasi bir kişiliğim de var, bunu da bilin. küçüklüğümden beri şehir şehir gezerim, bilin. birçok alana el atmış durumdayım, her şeyden biraz tadarım, ney de üflerim, piyano da çalarım, bunları da bilin. ha bak bilgiye inanırım. bilmeye inanırım. hayatın çekilirliğini bilmede ararım. hep beraber bilelim. bilgi karın doyurmasa da kalbi doyurur diyelim. www.pinaraltay.com