Ağrıyor Canım

Artık kolumun ağrısından yazı yazamayacak hale geldim. Sinirler çekiliyor. Bunu size açıklayamam ama yaşadığım şeyleri düşündüğümde "sinir çekilmesi" şak diye ağzımdan çıkıyor. Bu da bir içgüdü herhalde.

Kolumun ağrımasının nedeni fazla bilgisayar oynamam. İnternette deliler gibi fanfiction okuduğum devirlerde ilk çıktı bu ağrılar. 5-6 saat boyunca kolunu hiç kıpırdatmadan, fareyi aynı pozisyonda tutup sürekli kopyala-yapıştır yaparsan, bir süre sonra vücut isyan ediyor doğal olarak.

O zamandan beri de katlanarak devam etmekte şikayetlerim. Çünkü bendeniz ne internetten, ne de yazı yazmaktan vazgeçtiğim için, bir türlü iyileşmiyor. Şu an bile sağ kolumun üst kısmını hissetmeden yazıyorum mesela. Doktara gitmenin vakti geldi de geçiyor bile.

Bayramdan sonraya kaldı gitmek. Umarım bilgisayarı bırakacaksın demez. Çünkü öyle bir şey yok.

3 yorum:

 1. Selam canım, benim de aynı şikayetim vardı, kolum öyle ağrırdı ki ağlardım çoğu zaman, ama kas ağrısı da kemik ağrısı da değildi, böyle heryerini kaplayan çok ağır bi sancıydı.Sabahları kaskatı kalkar, tüm gün kolumu hareket ettiremezdim. Sonra doktora gittim, boyun tomografisi çekildi, meğerse boyun omurgam daralmaya başlamış ve kola giden sinirler arasına sıkışıyormuş.İstersen bi doktora görün, Fizik tedavi ve rutin tekrarlanan egzersizler ağrıları azaltıyor. Geçmiş olsun canım

  YanıtlaSil
 2. cok gecmıs olsun chencımm

  YanıtlaSil
 3. geçmiş olsun. Ah o sinir. Ah..

  yok olan bi şeyi yasaklayamaz doktor.. ı ıh. cık..

  YanıtlaSil

 

Instagram

Twitter Updates

Meet The Author

çince ve benim adım yanyana geçmeli bunu bilin. dil ve tarih coğrafya fakültesi'nden mezunum, yani gayet siyasi bir kişiliğim de var, bunu da bilin. küçüklüğümden beri şehir şehir gezerim, bilin. birçok alana el atmış durumdayım, her şeyden biraz tadarım, ney de üflerim, piyano da çalarım, bunları da bilin. ha bak bilgiye inanırım. bilmeye inanırım. hayatın çekilirliğini bilmede ararım. hep beraber bilelim. bilgi karın doyurmasa da kalbi doyurur diyelim. www.pinaraltay.com