New York Moda Haftası 3. GünYerli yersiz bütün defilelere yorum yapmaktan sıkıldım açıkçası. O yüzden artık sadece beğendiklerimi buraya yazacağım...

Alexander Wang - Bazı modeller giyilmeyecek gibi olsa da şık parçalar fazlalıkta...

Altuzarra - Sevdim, sevdim, sevdim. İki renk üzerinden gitmiş ama iki renk de çok güzel. Bir kere Natasha Poly var defilede, sırf onun için direkt açtım. İyi ki de açmışım.

Chado Ralph Rucci - Çok iyi olmuş yaa. Bugün beğenme günüm mü yoksa gerçekten hepsi bugüne mi toplanmış güzellerin bilemiyorum ama bunu da çok sevdim! Manyak olmuş =)

Richard Chai - Bu adamın tipi de çok şirin zaten ama bunun konumuzla pek alakası yok =)) Koleksiyonu da bence gayet güzel olmuş. Desenli modelleri sevmedim ama diğerleri çok rahat görünüyor.

Shipley & Halmos - İyi, güzel, sade, kullanışlı, giyilebilir.

Öyle işte bugünküler de...

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Instagram

Twitter Updates

Meet The Author

çince ve benim adım yanyana geçmeli bunu bilin. dil ve tarih coğrafya fakültesi'nden mezunum, yani gayet siyasi bir kişiliğim de var, bunu da bilin. küçüklüğümden beri şehir şehir gezerim, bilin. birçok alana el atmış durumdayım, her şeyden biraz tadarım, ney de üflerim, piyano da çalarım, bunları da bilin. ha bak bilgiye inanırım. bilmeye inanırım. hayatın çekilirliğini bilmede ararım. hep beraber bilelim. bilgi karın doyurmasa da kalbi doyurur diyelim. www.pinaraltay.com