Ey aşk nerdesin??

Türk dizileri izlemem diye bir iddiam yok ama bu ağalık ve saçma sapan gençlik dizilerinden tiksindiğim için bir süredir izlemiyorum. Yabancı diziler yeterince insanı oyaladığı için çok da bir eksiklik hissetmiyordum.

Lafı fazla dolandırmayacağım. Ey aşk nerdesin'i ilk gördüğümde gene saçma bir yaz dizisi olduğunu düşündüm ama sonra boşluktan ne yapacağımı bilemez halde tv karşısına oturduğumda tesadüf bu ya, bu diziye rastgeldim.

Hikayenin devamı; benim tv başından kalkamayıp, sabah 2'ye kadar diziyi izlemem...

Ben uzun zamandır dizi formatından çıkıp, bu kadar doğal oynayan başka bir ekiple karşılaşmamıştım. O kadar içtenler ki, dizi izliyor gibi değil de, çekirdek çitleyip, arkadaşının maceralarını dinliyor gibi izliyorsun diziyi.

Herkese tavsiye ederim, boş zamanları doldurmak için kaliteli bir tercih...

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Instagram

Twitter Updates

Meet The Author

çince ve benim adım yanyana geçmeli bunu bilin. dil ve tarih coğrafya fakültesi'nden mezunum, yani gayet siyasi bir kişiliğim de var, bunu da bilin. küçüklüğümden beri şehir şehir gezerim, bilin. birçok alana el atmış durumdayım, her şeyden biraz tadarım, ney de üflerim, piyano da çalarım, bunları da bilin. ha bak bilgiye inanırım. bilmeye inanırım. hayatın çekilirliğini bilmede ararım. hep beraber bilelim. bilgi karın doyurmasa da kalbi doyurur diyelim. www.pinaraltay.com